Video: Часть 3. За что пацанки начнут издеваться над Настей «Мивиной»? «Від пацанки до панянки». Выпуск 4

Смотреть онлайн шоу Від пацанки до панянки выпуск 4. В третьей части части От пацанки до панянки - За что пацанки начнут издеваться над Настей «Мивиной»

Часть 3. За что пацанки начнут издеваться над Настей «Мивиной»? «Від пацанки до панянки». Выпуск 4

У реаліті «Від пацанки до панянки» відкриють секретні матеріали Школи леді. Що відбувається в будинку героїнь, коли камери вимкнені?

У «Від пацанки до панянки» покажуть те, що лишилося за кадром протягом трьох тижнів зйомок. Ви дізнаєтеся багато нового про наших героїнь. Уроки й одкровення, які залишилися за кадром, викликають і сміх, і сльози. Дівчат навчала світської бесіди модний критик, редактор сайта про моду Поліна Неня, а танцювальним па – Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко. Пацанки наносили маски і обгортання без допомоги фахівців – зробили косметику з усього, що знайшли в холодильнику. Вийшло не дуже ефективно, але смішно. А один із уроків Ірини Зільберман довів до сліз і змусив замислитися багатьох учениць школи.

Вони – пацанки. Лаються і пропадають у наливайках. Жоден день у них не обходиться без сварки або мордобою, з ними страшно залишатися наодинці… Новий канал дає їм останній шанс змінитися!

Реаліті «Від пацанки до панянки» зняте за британським форматом «From Ladette to Lady». У проекті беруть участь дев’ять дівчат, які спробують навчитися виглядати, розмовляти, поводитися як леді. Змінитися не лише зовні, а й всередині.

Дивіться також:

Випуск 4. Частина 1.
Випуск 4. Частина 2.
Випуск 4. Частина 4.
Випуск 4. Частина 5.

Дивіться онлайн Від пацанки до панянки випуск 4 на сайті Нового каналу

Часть 3. За что пацанки начнут издеваться над Настей «Мивиной»? «Від пацанки до панянки». Выпуск 4