Маст-рид от Ольги Фреймут

Недавно к перечню профессиональных достижений главной панянки Нового канала и директора Школы в реалити «Від пацанки до панянки» добавилось еще одно. Ольга Фреймут стала писательницей. А что читает сама телеведущая? Накануне нового выпуска директор Школы порекомендовала три любимые книги, которые должна прочесть каждая панянка

№1. Библия

Книга, яка стане рятувальницею у складні моменти життя. Цитати звідти допомагають мені у сумнівах: «Ваше слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого», – Евангелие от Матфея.

Або коли любовні хвилювання: «Любов – довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить», – Первое послание апостола Павла Коринфянам.

vff

№2. Любая книга Айн Рэнд

Айн Ренд з її філософією навчить поважати і любити себе. Після прочитання «Атлант розправив плечі» я перестала звинувачувати світ у своїх проблемах, навчилася заробляти гроші, робити те, що хочу, і не витрачати час на те, що не хочу.

№3. Стихи Лины Костенко, Василия Симоненко, Марины Цветаевой

Поезія – спа для душі. Коли хочеться плакати – шукаю подумки улюблені рядки: «Двори стоять у хуртовині айстр. Яка рожева й синя хуртовина! Але чому я думаю про Вас? Я Вас давно забути вже повинна». Або: «Я тобі галантно не вклонюся, Комплімента зроду не зліплю, Тільки в очі ніжні задивлюся…».

Не пропустите сегодня, 21 марта, новый выпуск реалити «Від пацанки до панянки». Только на Новом канале в 19:00!

Читайте также: 5 книг для развития словарного запаса

Загрузка...