Ольга Фреймут рассказала, как совмещает личную жизнь и карьеру

Ведущач Нового канала,директор Школы панянок («Від пацанки до панянки») поделилась личными секретами, с помощью которых она успевает все и всегда

Правило 1. Никогда не выбирайте между семьей и карьерой.

Якщо вас будуть дуже просити всією сім’єю: «Та нащо тобі та робота, сиди краще вдома, виховуй дітей!» – не погоджуйтесь, тримайтеся до кінця. В іншому разі ваш чоловік буде самореалізовуватись, а ви потонете в супах, нехай навіть це буде гаспачо.

Правило 2. Делать параллельно множество дел.

Обов’язково, аби все встигати, потрібно робити паралельно тисячі, навіть мільйони справ. Наприклад, слухати аудіокнигу, планувати свій день, їсти, вишивати, виховувати собаку, чоловіка, дітей і тим часом ще займатися своєю зовнішністю: манікюром, педикюром, зачіскою та стилем. Якщо ви будете відкладати на потім народження дитини або ще на потім своє весілля – ви так до сивої коси, до гнилого зуба нічого не встигнете, тому робіть всі справи одночасно.

Правило 3. Обязательно заведите помощников

Якщо ви мультимільйонерка, нехай у вас, як у пана, буде багато кріпаків, і нехай вони на вас працюють. Але якщо ви дівчина скромна, наприклад, така як я, тоді вам доведеться зробити власну школу персоналу, в якій будуть навчатися рідні вам люди: мама, брат, сестра, чоловік, свекор, свекруха. Ви їх всіх добре навчіть за вашими стандартами працювати: готувати їжу, виховувати дітей, читати їм казки, капати їм носа, прибирати вашу квартиру. Тоді, поки ви займатиметеся своїми справами, у вас у хаті буде лад.

Video: Ольга Фреймут рассказала, как совмещает личную жизнь и карьеру

Директор Школы панянок поделилась личными секретами, с помощью которых она успевает все и всегда

Правило 4. Правильно расставляйте приоритеты

Іноді випити каву з друзями вже і зараз може бути важливіше, ніж десь там вдома приготування рагу з вухами кальмара і хвостами креветок. Все це можна замовити в ресторані або кафе, привезти додому, і таким чином ви будете мати і смачну вечерю, і спілкування з близькими людьми.

Правило 5. Не тратьте много времени на сон

Ви можете зі мною не погоджуватися, але я закликаю: «спіть мало!». Не треба висипатися, п’ять годин достатньо. Беріть приклад з Леонардо да Вінчі, з королеви Єлизавети. Щоправда, я не знаю, чи вона так робить, але дуже люблю застосовувати її ім’я у своїх розмовах. Спіть мало й не проспите. Якщо ви захворіли – обов’язково переносіть хворобу на ногах. Так навіть веселіше, і ця хвороба швидше минеться.

Загрузка...