Ольга Фреймут: Я специфічна директорка, і в мене такі ж методи виховання

Директор Школы панянок, ведущая Нового канала («Від пацанки до панянки») в своем интервью рассказала, какие методы воспитания применяла к пацанкам, и как произошла первая встреча с участницами проекта.

– В чем ценность проекта «Від пацанки до панянки»?

– Цей проект – тест-драйв чужих помилок. Дівчата-пацанки натерпілися та напомилялися вдосталь. Вони здалися та довірилися нам, бо далі – стежка, несумісна з життям. Цей проект побудований на класичному сюжеті «Пігмаліона» Бернарда Шоу. Де можна вилюднитися і знайти себе. Хай і після похмілля.

2017_08_11-EVERSUMMER-EOS 5D Mark

– Какие правила в Школе панянок, став новым директором, вы изменили?

– Школа перетворилася на шляхетну виправну колонію. Окрім знань, яким ножем їсти очі лобстера, учениці отримали лайфхаки, як зробити себе. Бо успіх – ручної роботи.

– Как чувствуете себя в новом амплуа – директора Школы?

– Мене бентежила молодість, бо мої попередниці були досвідченими та дорослішими. Якось на вулиці до мене підійшов молодий чоловік. І так запросто попросив, щоб я зробила щось, щоб його дівчина стала схожою на мене… Зухвалий вибрик, але можливість поділитися світоглядом випала. І я нею скористалася. Усвідомлюю, що є людиною неоднозначною. Не всіх влаштовую. Але вмію користуватися життям і собі подобаюся. Цього й навчала дівчат – боротися за себе справжню і не занурювати можливості у страхи та перестороги невдоволеного суспільства.

DSC_6546

– Как отреагировали на вас пацанки во время первой встречи? И каково было впечатление о них у вас?

– Довелося приховувати хвилювання. Я так переживала перед зустріччю, що кілька ночей вона мені снилася. Адже багато років була фанаткою проекту. І раптом опинитися в ньому, ще й на таких правах… Коли пацанки з’явилися переді мною такі п’яні та безпорадні, ще раз переконалася, що немає нічого гіршого, ніж жінка напідпитку. Терпіти не можу слабкодухих, черевоугодців, п’яниць, інтелектуально вбогих та вульгарних. У мені боролися співчуття, лють, подив… Хотілося плакати від жалю за запущені долі і сміятися від комічності.

– Какие предметы преподавали? И что вообще хотели донести пацанкам?

– Я одразу попередила, що директор специфічна, і методи виховання в мене такі ж. Взялася за манери дівчат. Викладала сучасний етикет. Відмовилася від застарілого вікторіанського, який став музейним. Сучасні манери відрізняються від світогляду наших пра-прабабунь. Тепер можна тримати розчепіреною парасолю, можна й потрібно розмовляти за столом і обов’язково заявити офіціанту, що у тарілці з салатом оселився тарган.

Cмотри, что думают пацанки об Ольге Фреймут.

Video: Ольга Фреймут: Я специфічна директорка, і в мене такі ж методи виховання

Директор Школы панянок в своем интервью рассказала, какие методы воспитания применяла к пацанкам, и как произошла первая встреча с участницами проекта.

Смотрите второй выпуск реалити «Від пацанки до панянки» уже в эту среду в 19:00 на Новом канале!

В тему: 

5 признаков, что ты пацанки, от Ольги Фреймут

Загрузка...