Оля Фреймут рассказала, почему приезжала к пацанкам ночью и хотела всех разогнать

Директор Школы панянок, ведуча Нового каналу Ольга Фреймут во время онлайн-конференции в пресс-центре «Комсомольской правды в Украине» рассказала, чем новый сезон «Від пацанки до панянки» отличается от предыдущих, и почему приезжала к пацанкам среди ночи

Самый важный урок – как сделать себя

– Стосунки між директоркою і пацанками у цьому сезоні змінилися. У нас немає такого, що я маю навчити дівчат їсти очі кальмара правильною виделкою. Хоча цього я їх теж навчила. Але, головне, я навчила їх виживати, давати копняка у відповідь не ногами, а словами та емоціями та як себе контролювати. Це були майстер-класи, як зробити себе. І в цьому цінність третього сезону, – рассказала Ольга Фреймут.

DSC_2785

Проект мог закончиться досрочно

– Усередині зйомок, десь в епізоді десятому, мені захотілося просто їх усіх розігнати. Саме у цей період дівчата відчули, ніби це телевізійне шоу, а вони у ньому акторки. От тоді довелося повертати їх у реальне життя, – поделилась Ольга. – І коли усі мало не поплатилися місцем у Школі, то зрозуміли, що це не акторство, і тут потрібно бути ученицею і підпорядковуватися вчителям.

С проверкой к пацанкам в любой момент

– Оскільки будинок, де жили пацанки, знаходився недалеко від мого власного дому, я могла навіть серед ночі до них приїхати, – вспоминает Ольга Фреймут, – Якось мені захотілося привести їм книжки. Це був пізній вечір, я зібрала все, що в мене було у бібліотеці важливого, і відвезла їм ці книжки.

Смотрите премьеру нового сезона «Від пацанки до панянки» с 21 февраля в эфире Нового канала

Загрузка...