Катерина Литвинова

20 лет, Винница

Семейное положение: разведена, детей нет

Катя закончила 9 классов. Сейчас девушка не учится, не работает, а все свободное время посвящает развлечениям и проводит на дискотеках. Живет преимущественно за счет «спонсоров» – мужчин. Не проститутка, но подарки и деньги охотно берет, взамен их «динамя». Себя называет «пацаном в юбке». Курит, пьет и матерится как сапожник. Уже успела побывать замужем.

Познакомиться с другими участницами

Метки: , , ,

2 thoughts on “Катерина Литвинова”

  1. Катя:

    Нормальная малая))))

  2. Людмила:

    Доброго дня! Хочу звернутися до засновників даного проекту. Я розумію, що проект такого формату це в першу чергу шоу, але він має нести ще й виховну мету. Після перегляду випуску від 12.04.2016, можна зробити висновок, що доля дівчат, для людей, які приймають участь в створенні проекту, немає ніякого значення! Невже Ви вважаєте, що показавши на всю країну непристойну поведінку Катерини і після цього вигнавши її додому, Ви допомогли їй змінитися? Ні! Ви не дали їй жодного шансу, змінити своє життя!!! Навіть, якщо вона усвідомить, що потрібно щось змінювати, завдяки Вам їй мало хто повірить! Мова ж іде не про акторів, а про реальних дівчат, які пішли невірною дорогою! Запросивши таких дівчат на проект, звісно, їм необхідно вказувати на їхні помилки, але, в той самий час, давати їм можливість змінити себе в межах проекту. І тільки після цього, відпускати додому. В такому випадку, даний проект буде нести виховну мету і буде показувати людям, що можна все змінити на краще! Будьте більш милосердними і людяними!
    Каті я бажаю не руйнувати свого життя. Все ще можна змінити, якщо вона цього захоче!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ПРИВЕТСТВУЕМ!
Пожалуйста, помогите нам улучшить НОВЫЙ КАНАЛ -
поставьте 2 честных галочки

1.

2. Мне

Пожалуйста, заполните все поля